Tėvams

Tyrinėtojai - tai tarpkonfesinė krikščioniška svetainė vaikams.
Tyrinetojai.com yra World Wide Web lokacija, kur vaikai gali susipažinti su Dievo Žodžiu ir pritaikyti jį savo gyvenime. Čia jie gali žaisti žaidimus, reikšti savo nuomonę ir susirašinėti su paruoštais žmonėmis „Laiškanešiais", kurie pasitelkę Dievo Žodį rašys atsakymus į asmeninius klausimus išlaikydami konfidencialumą. Laiškanešiais tampa tie, kurie praeina specialią atranką.

Tyrinetojai.com tiki Dievo Žodžio veikimu, todėl raginame ir vaikus, ir tėvelius naudotis šia svetaine.

Tėvams apie Tyrinetojai.com
Mūsų tikslas - padėti tėvams įsitikinti, kad jų vaikai šioje svetainėje laiką leidžia saugiai ir linksmai. Tėveliai kviečiami patyrinėti svetainę Tyrinetojai.com, kad patys pamatytų, jog čia vaikai gali susipažinti su Dievu draugiškoje ir saugioje aplinkoje.

Tyrinetojai.com gali turėti nuorodas į kitas svetaines, kurios turi savo praktiką, kaip renkama lankytojų informacija. Kitos svetainės vadovaujasi savo privatumo politika arba informacijos rinkimo praktika, kuri gali skirtis nuo mūsų praktikos. Mes raginame lankytojus peržiūrėti kitų svetainių privatumo politiką ir informacijos rinkimo praktiką.

Kilo klausimų?
Jei kilo klausimų ar turite komentarų, pastebėjimų apie Tyrinetojai.com privatumo politiką ir/ar jos taikymą, prašome rašyti mums nurodytais kontaktais.