Tėvams

Tyrinėtojai - tai tarpkonfesinė krikščioniška svetainė vaikams.
Tyrinetojai.com yra World Wide Web lokacija, kur vaikai gali susipažinti su Dievo Žodžiu ir pritaikyti jį savo gyvenime. Čia jie gali žaisti žaidimus, reikšti savo nuomonę ir susirašinėti su paruoštais žmonėmis „Laiškanešiais", kurie pasitelkę Dievo Žodį rašys atsakymus į asmeninius klausimus išlaikydami konfidencialumą. Laiškanešiais tampa tie, kurie praeina specialią atranką.

Pastoral support by our trailguides
Many children feel lonely, unloved and misunderstood, have fears and live in difficult circumstances. We have a short message system especially for those children on our website. Children can write to us voluntarily and anonymously.
Our trailguides answer each one individually and personally, encouraging the children, coming alongside them them in their needs, and answering their questions.
Our trailguides point out the help and comfort of the Bible and Jesus Christ, and pray for the children. They have been specifically trained for this work.
If necessary, we will refer those seeking advice to professional specialist advisors.

Tyrinetojai.com tiki Dievo Žodžio veikimu, todėl raginame ir vaikus, ir tėvelius naudotis šia svetaine.

Tėvams apie Tyrinetojai.com
Mūsų tikslas - padėti tėvams įsitikinti, kad jų vaikai šioje svetainėje laiką leidžia saugiai ir linksmai. Tėveliai kviečiami patyrinėti svetainę Tyrinetojai.com, kad patys pamatytų, jog čia vaikai gali susipažinti su Dievu draugiškoje ir saugioje aplinkoje.

Tyrinetojai.com gali turėti nuorodas į kitas svetaines, kurios turi savo praktiką, kaip renkama lankytojų informacija. Kitos svetainės vadovaujasi savo privatumo politika arba informacijos rinkimo praktika, kuri gali skirtis nuo mūsų praktikos. Mes raginame lankytojus peržiūrėti kitų svetainių privatumo politiką ir informacijos rinkimo praktiką.

Kilo klausimų?
Jei kilo klausimų ar turite komentarų, pastebėjimų apie Tyrinetojai.com privatumo politiką ir/ar jos taikymą, prašome rašyti mums nurodytais kontaktais.